Nebankovní úvěry s ručením nemovitostí od 50 000 Kč až na 15 let. Rychlé vyřízení a žádné skryté poplatky. Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Podpořte nás

JEZDECKÝ KLUB  je nezisková organizace, to znamená, že cílem není vytvářet zisk. Jsme však nuceni určité minimum za naše služby vyžadovat. Vždy se budeme snažit, aby tyto částky byly co nejnižší.

Činnost našeho sdružení stojí zejména na grantech a dotacích,  na sponzorech a lidech, kteří jsou ochotni s námi finančně spolupracovat .

Našim cílem je předejít tomu, abychom byli nuceni nerealizovat některý z projektů nebo i jednorázových akcí pro děti, mládež a veřejnost z finančních důvodů. Touto cestou bychom rádi vyzvali Vás, kdo máte možnost jakoukoli formou přispět k chodu našeho sdružení.

Podporou JEZDECKÉHO KLUBU se především  možná díky vám bude radovat mnohem více dětí a bude možno realizovat více projektů. Ale budete mít i jiné výhody:

Pro fyzické osoby - od základu daně lze odečíst hodnotu daru, který ve zdaňovacím období přesáhne 2% ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10% ze základu daně.

Pro právnické osoby - od základu daně sníženého podle § 34 lze odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2000 Kč. V úhrnu lze odečíst 5% ze základu daně.

Dále můžeme nabídnout kompletní pokrytí reklamou všech míst působení . Logo partnera může být prezentováno v těchto formách:

  • na reklamních letácích
  • na oblečení instruktorů
  • na reklamních předmětech JEZDECKÉHO KLUBU
  • na webových stránkách www.jkhlubocky.wbs.cz s příslušným odkazem
  • na automobilu či přepravníku JEZDECKÉHO KLUBU

V případě, že Vás náš klub oslovil a myslíte si, že je ve Vašich silách pomoci, kontaktujte nás prosím na emailové adrese jk.hlubocky@seznam.cz a my si s Vámi domluvíme termín případné schůzky a nebo můžete poslat Váš dar přímo na náš účet: 107-885000277/0100

Mnohokrát děkujeme. Váš JEZDECKÝ KLUB


TOPlist