Nebankovní úvěry s ručením nemovitostí od 50 000 Kč až na 15 let. Rychlé vyřízení a žádné skryté poplatky. Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky

2017

Oblastní mistrovství pony

Amateur Tour 2017 Český skokový pohár

Oblastní mistrovství juniorů

2016

Oblastní mistrovství pony

VC Ptýrov

VC Frenštát pod Radhoštěm

VC Olomouc


2016- Výsledky

13.5.- Suchá u Litomyšle - 5.kolo ČSP 

  • Monika Václavíková - Gogo - 1.kval. 110 cm - 8 tr.b.

                                                       - 2.kval. 110 cm - 4 tr.b.

                                                       - finále 110 cm - 0 tr.b. + 4 tr.b. - 11.místo

27.5.- ESC Olomouc

  • Monika Václavíková - Gogo - 110 cm - 5 tr.b. 

                                                       - 115 cm - 0 tr.b. - 17.místo/80 koní

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - 100 cm - 4 tr.b

                                                                               - 110 cm - 0 tr.b. - 6.místo

21.5.- Svébohov

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - 100 cm - 2.místo

                                                                               - 110 cm - 12 tr.b.

13.5.- Ostrava - 3.kolo ČSP 

  • Monika Václavíková - Gogo - 1.kval. 110 cm - 8 tr.b.

                                                       - 2.kval. 110 cm - 4 tr.b.

                                                       - finále 110 cm - 0 tr.b. + 4 tr.b. - 7.místo

                                                       - 115 cm - 4 tr.b.

7.5.- Sviadnov

  • Marie Zatloukalová - Sněženka - 100 cm - 4 tr.b.
  • Marie Zatloukalová - Mala - 70 cm - 0 tr.b.
  • Adam Zatloukal - Sisi - 70 cm - 0 tr.b.

30.4.- Brno - Veveří - 2.kolo ČSP 

  • Monika Václavíková - Gogo - 1.kval. 110 cm - 8 tr.b.

                                                       - finále 110 cm - 0 tr.b. + 4 tr.b. - 6.místo

15.4.- ESC Olomouc

  • Monika Václavíková - Polyna - 100 cm - 7 tr.b.

                                                        - 110 cm - vzdal

  • Monika Václavíková - Gogo - 110 cm - 0 tr.b. - 12.místo/78 koní

                                                       - 115 cm - 7 tr.b.

  • Marie Zatloukalová - Sněženka - 90 cm - 0 tr.b. - 12.místo/53 koní

                                                            - 100 cm - 0 tr.b. - 7.místo/55 koní

12.3.- Mladeč - Nové Zámky

  • Monika Václavíková - Polyna - 100 cm - 12 tr.b.
  • Monika Václavíková - Gogo - 110 cm - 4 tr.b.

                                                       - 115 cm - vyloučen

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - 100 cm - 4 tr.b.

                                                                               - 110 cm - 8 tr.b.

  • Anežka Ludmila Kořenková - Oriana - 100 cm - 4 tr.b.

5.3.- Frenštát p. Radhoštěm - Pohár žen

  • Monika Václavíková - Polyna - 100 cm - 4 tr.b.

                                                        - SO 110 cm - 8 tr.b.

  • Monika Václavíková - Gogo - SO 110 cm - 3. místo

                                                        - ZL - 8 tr.b.

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - SO 110 cm - vyloučen (předčasný start)

                                                                               - ZL - 4 tr.b.

  • Anežka Ludmila Kořenková - Oriana - 100 cm (na styl) - 8 tr.b.

2015 - Výsledky

31.10.- Frenštát p. Radhoštěm - Svatomartinský pohár

  • Marie Zatloukalová - Sněženka - ZZ - 4. místo
  • Monika Václavíková - Polyna - Z - 4. místo

21.8.- Skaštice - Oblastní mistrovství ZO

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - ZM - 1. místo

                                                                               - Z - 13 tr.b. 

                                                       - Lucky Aia - ZM - 0 tr.b.

                                                                          - Z - 4 tr.b.

  • Marie Zatloukalová - Quick Point - Z - vzdal
  • Monika Václavíková - Cindarella - ZM - 16 tr.b

Anežka a Lucky Aia se stávají oblastními mistry Zlínské oblasti 2015!

21.8.- ESC Olomouc

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - ZL - 2.místo

                                                                               - L* - 8 tr.b. 

                                                       - Lucky Aia - ZM - 4 tr.b.

  • Marie Zatloukalová - Komtesa - ZM - 8.místo
  • Monika Václavíková - Cindarella - ZM - 12 tr.b

8.8.- Derby Bohuňovice - Oblastní mistrovství pony

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZLP - 6,80 b. (na styl) - 1.kolo OM

                                                                         - LP - 0 tr.b./4 tr.b. - finále OM - 4. místo v OM pony

                                                                         - ZLP - 8 tr.b. - 2.kolo OM

25.7.- TJ Moravan Brno Veveří

  • Monika Václavíková - Cindarella - ZM - 4 tr.b.
  • Marie Zatloukalová - Komtesa - 70 cm - 1. místo

16.-19.7.- Martinice - MČR dětí a juniorů

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita

                    - ZL - 4 tr.b./8 tr.b. (1. kolo MČR)

                    - L* - 8 tr.b. (2. kolo MČR)

                    - ZL - 4 tr.b. (otevřená soutěž)

11.7.- JK Sviadnov

  • Monika Václavíková - Cindarella - SO 90 cm
  • Monika Václavíková - Polyna - ZL - vyl.

                                                         - L* - nest.

3.7.- ESC Olomouc

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - 100/100 cm - 4 tr.b./ ---
  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - ZL - 8 tr.b.

                                                                               - L* - 16 tr.b.             

  • Monika Václavíková - Polyna - 100/100 cm - 0 tr.b./0 tr.b.
  • Tereza Schönová - Jaskier - ZL - 2.místo

27.-28.6.- TJ Slovan Frenštát p.R. - Oblastní mistrovství SM

Sobota: 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point - SO 110 cm

                                                                            - L* - nest.

  • Tereza Schönová - Jaskier SO 120 cm - 5.místo

                                                     - L** - 0 tr.b. - průb. 2.místo

Neděle: 

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - ZL - 4 tr.b. 

                                                                               - L* - 2.místo

  • Tereza Schönová - Jaskier ZL - 1. místo

                                                     - L** 

13.6.- JK Sviadnov

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - SO 90 cm - 0 tr.b.
  • Monika Václavíková - Cindarella - SO 90 cm
  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - 110/110 cm - 12 tr.b.

                                                                               - L* - 8 tr.b. 

  • Tereza Schönová - Jaskier - L* - 8.místo

                                                      - SO 125 cm - 1. místo

6.6.- JK Sviadnov

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - SO 90 cm - 0 tr.b.
  • Monika Václavíková - Cindarella - SO 90 cm
  • Monika Václavíková - Polyna - 100/100 cm - 0 tr.b./4tr.b.

                                                         - 110/110 cm - 4 tr.b.

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - 100/100 cm - 0 tr.b./4 tr.b.
  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point110/110 cm - 4 tr.b.

                                                                            - L* - vyl.

  • Tereza Schönová - Jaskier - 110/110 cm - 4 tr.b.

                                                      - L* - 5.místo

23.-24.5.- JK Baník Ostrava - Malá cena Ostravy

Sobota: 

  • Monika Václavíková - Cindarella - ZM - 4 tr.b. 

                                          - Polyna - Z (ostatní) - 5 tr.b. 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point - Z (děti a junioři) - 2.místo

                                                                           - ZL (děti a junioři) - 3. místo

  • Tereza Schönová - Jaskier - ZL - vyl.

Neděle:

  • Zrušeno! 

9.5.- Doloplazy - hobby

  • Adam Zatloukal - Sisi - SO 50cm - 0 tr.b.
  • Markéta Schneiderová - Minie - SO 50cm
  • Monika Václavíková - Cindarella - ZZ - 8 tr.b.

8.5.- Dvůr Nové Zámky

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - LP - 0 tr.b. 

                                                                         - SP - 4 tr.b. - 5.místo

                                                      - Quick Point - SO 100cm - 4 tr.b. 

8.5.- ESC Olomouc - CEJC

  • Monika Václavíková - Polyna - Z - 0 tr.b.
  • Tereza Schönová - Jaskier - Z - 8.místo

                                                      - L* - 8 tr.b.

2.5.- Polkovice - hobby

  • Adam Zatloukal - Sisi - SO 50cm - 4 tr.b./uzavření kruhu
  • Iva Vodičková - Cody - SO 70cm - 0 tr.b.
  • Tereza Schönová - Komtesa - ZZ - 1. místo
  • Monika Václavíková - Cindarella - ZZ - 4 tr.b. /rozesk. - 10.místo
  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZZ - 4 tr.b.

                                                                         - ZM - 4 tr.b.

  • Marie Zatloukalová - Cody - ZM 
  • Monika Václavíková - Polyna - SO 100 - 5.místo

           

4.-5.4.- ESC Olomouc 

Pátek:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point - Z - vyloučen/jiný důvod
  • Tereza Schönová - Jaskier - Z - 0 tr.b.

Sobota: 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point - 100/110 cm - 4 tr.b.

  • Tereza Schönová - Jaskier - 100/110 cm - 0 tr.b/4 tr.b.

                                                      - L* - 4 tr.b.

 

12.4.- Dvůr Nové Zámky - hobby

  • Monika Václavíková - Cindarella - SO 80cm - vyloučena
  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point - SO 90cm - 5.místo
  • Milan Kvapilík - Cindarella - SO 90cm

    

11.4.- Dvůr Nové Zámky 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZLP - 6.místo

                                                                         - SP - 4. místo

  • Tereza Schönová - Jaskier - Z (limit) - 0 tr.b. - 15. místo / 45 koní

                                                      - ZL 

  • Milan Kvapilík - Bar - Z (limit) - 0 tr.b. - 16. místo / 45 koní

 

4.-5.4.- ESC Olomouc 

Sobota:

  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - SO 100cm - 1. místo

                                                                               - ZL - 1. místo

                                                      - Quick Point - SO 100cm - 0 tr.b. 

Neděle: 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Quick Point - SO 100cm 

  • Tereza Schönová - Jaskier - SO 100cm - 6.místo

                                                      - ZL - 8 tr.b.

14.3.- Dvůr Nové Zámky 

  • Marie Zatloukalová - Komtesa - SO 100cm - pád jezdce
  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - Z - 0 tr.b.

                                                                                ZL - 4 tr.b. 

    

8.3.- Frenštát p. Radhošťěm - pony

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - LP - 4 tr.b.

                                                                           SP - 8 tr.b. 

7.3.- Frenštát p. Radhošťěm - Pohár žen

  • Marie Zatloukalová - Komtesa - SO 80cm - 4. místo
  • Anežka Ludmila Kořenková - JLB Celebrita - Z - 0 tr.b. - 0 tr.b. 

                                                                                SO 110cm - 8 tr.b.

  


2014 - Výsledky

11.10.- Dvůr Nové Zámky 

  • Marie Zatloukalová - Cassia Grappa - Z na styl                                                                  
  • Monika Václavíková - Carlita - ZL - 3. místo
  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZLP na styl - 5.místo  
  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris 

    - ZLP na styl.

                                                        - LP 

      

27.9.- SZEŠ Přerov - hobby

  • Marie Zatloukalová - Komtesa - ZZ - 4 tr.b. 
  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZZ - 4 tr.b.   

                                                                         - ZM -  4 tr.b. 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris - ZZ - 4 tr.b./uzavření kruhu   

20.9.- Jezdecký den Odrlice - hobby

  • Marie Zatloukalová - Cassia Grappa - ZM - 4 tr.b. 

                                                                     - Mini-Maxi (135 cm) - 1. místo

                                                      - Vakria - ZM - 4 tr.b. 

                                                                    - Mini-Maxi (120 cm)

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - SO 70cm - 1. místo  

                                                               - Mini-Maxi (120 cm) - 3. místo

  • Iva Vodičková - Cody - ZM- 4 tr.b.

20.9.- SZEŠ Přerov - Cena města Přerov

  • Marie Zatloukalová - Iris - ZZ - 4. místo
  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZZ - 3. místo  

12.-14.9.- ESC Olomouc - ČSP - VC Opavy (Olomouc)

Pátek:

  • Monika Václavíková - Carlita - Equiservis Ameteur Tour (105/105) - 13. místo / 67 koní

Sobota: 

  • Monika Václavíková - Carlita - Equiservis Ameteur Tour (ZL) - 4. místo

                                                        - Cena firmy Bioveta (L*) - 8 tr.b.  - 37. místo / 66 koní

6.9.- JO Třeština - Háj - hobby

  • Marie Zatloukalová - Iris - SO 90 cm - 2.místo

                                                  - 95/105 cm

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - SO 90 cm - 9. místo  

                                                                         - 95/105 - 4 tr.b.

30.8.- JK Sviadnov - hobby šampionát

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - Bronzová kategorie

                                                                          - 1.kvalifikace - 80 cm/limit - 4 tr.b - průběžné 4.místo 

                                                                           - finále - 90 cm/čas - 4 tr.b

                                                                        - Iris - Stříbrná kategorie 

                                                                                   - 1.kvalifikace - 90 cm/limit - 0 tr.b

                                                                                   - 2.kvalifikace - 95 cm/limit - pád jezdce

  • Marie Zatloukalová - Cassia Grappa - Stříbrná kategorie

                                                                     - 2.kvalifikace - 95 cm/limit -  průběžné 1.místo 

                                                                     - finále - 105 cm/čas -  1. místo

  • Monika Václavíková - Carlita - Zlatá kategorie

                                                        - 1.kvalifikace - 100 cm/limit -  průběžné 8.místo 

                                                        - finále - 110 cm/čas - 4 tr.b

____________________________________________________________________________________________________________

Maruška a Cassia Grappa se stávají hobby šampiony 2014!

____________________________________________________________________________________________________________

23.8.- Hanácký dvůr Polkovice - hobby

  • Marie Zatloukalová - Cody - ZZ - 1. místo

                                                     - 90/100 - 4 tr.b.

  • Monika Václavíková - Carlita - SO 110 + žolík 115 1. místo
  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - ZZ  - 90/100 - 8 tr.b. 

                                                       - Iris - ZZ - 4 tr.b./rozskok

                                                                - 90/100 - 4 tr.b.

9.8.- Stáj Malíček - hobby

  • Marie Zatloukalová - Quentty Kat - ZZ 

                                                        - Iris - ZZ - 1. místo                                                                     

  • Monika Václavíková - Lucky Aia - ZZ - 4 tr.b.
  • Iva Vodičková - Cody - ZZ - 8.místo 

1.-3.8.- ESC Olomouc - MEJC

Pátek:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris- kategorie děti (ZM) - 4 tr.b.
  • Monika Václavíková - Carlita- kategorie hobby (Z) - 0 tr.b.

Sobota:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris- kategorie děti (ZM) - pád jezdce
  • Marie Zatloukalová - Iris- otevřená soutěž (ZM) 
  • Monika Václavíková - Carlita- kategorie hobby (Z) - 0 tr.b.

Neděle:

  • Monika Václavíková - Carlita- finále kategorie hobby (ZL) - 7.místo

12.7.- Hanácký dvůr Polkovice - hobby

  • Marie Zatloukalová - Čipera - ZM - 4 tr.b.
  • Iva Vodičková - Cody - ZM - 4 tr.b. 

                                             Z - 2.místo

  • Monika Václavíková - Carlita - ZM - 4. místo 

                                                         Z - 1. místo

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - 70 cm - 4 tr.b.  

                                                                         ZZ - 6.místo

3.-4.7.- ESC Olomouc 

Čtvrtek:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris - OM pro starující prvním a druhým rokem

                                                              - ​ZP

                                                               - ​ZLP  - 4 tr.b.

Pátek:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris - OM pro startující prvním a druhým rokem

                                                              - ​ finále - ZLP - 2.místo

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - SP - pád jezdce

_______________________________________________________________________________________________________________

Anežka a Iris vybojovaly 2.místo na oblastním mistrovství pony 2014!

_______________________________________________________________________________________________________________

21.6.- TJ JK Trojanovice

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - LP - 4 tr.b.

                                                                 SP 4. místo

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris - ZLP - 6.místo 

                                                                 LP 1. místo

          

8.6.- TJ JK Trojanovice

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - ZLP na styl 

                                                                  LP na styl - 4. místo

  • Anežka Ludmila Kořenková - Iris - ZLP na styl 

       

31.5.- JK Sviadnov - hobby

  • Marie Zatloukalová - Vakria - ZZ - 4. místo 

                                                         ZM - 4 tr.b.

  • Iva Vodičková - Cody - ZZ - 3. místo 

                                              ZM - 4. místo

      

 

31.5.- SZEŠ Přerov - hobby

  • Marie Zatloukalová - Vakria - ZZ - 4 tr.b.

                                                        ZM - 8 tr.b.

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - 70 cm - 5.místo
  • Iva Vodičková - Cody - ZZ - 4. místo 

                                               ZM - 4 tr.b.

       

23.5.- ESC Olomouc 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - SO 95

 

10.5.- Stáj Malíček - hobby

  • Marie Zatloukalová - Vakria - ZZ - 4 tr.b.

                                                         Z - 8 tr.b.

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - 70 cm - 4. místo

                                                                 ZZ - 4. místo

  • Martin Smyčka - Cody - ZZ - 6.místo 

                                                Z - 8 tr.b.

4.5.- Derby Bohuňovice

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - ZLP na styl 

                                                                 LP na styl 

  • Monika Václavíková - Carlita - SO 110 - 4 tr.b.

                                                           ZL - 0 tr.b. + rozskok 8 tr.b.

  

26.4.- Derby Bohuňovice - drezura

  • Anežka Ludmila Kořenková - Lucky Aia - Z1 - 2.místo

​                                                             Z3 - 4.místo

    

18.-19.4.- ESC Olomouc - MEJC

Pátek:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - kategorie děti (95 cm-I.kvalifikace) - 2.místo

Sobota:

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - kategorie děti (95 cm-II.kvalifikace) - 2.místo

     

12.4.- Dvůr Nové Zámky 

  • Marie Zatloukalová - Vakria - 70/80 - 6.místo 

                                                         90/100     

                                          - Cody - 90/100 - 5.místo

  • Iva Vodičková - Cody - 70/80 - 4 tr.b.

        

12.4.- Dvůr Nové Zámky 

  • Anežka Ludmila Kořenková - Sisi - ZP na styl - 6.místo 

                                                                  ZLP na styl - 6.místo 

  • Monika Václavíková - Carlita - Z - 0 tr.b.

                                                          ZL - 4 tr.b.

     

5.4.- ESC Olomouc 

  • Monika Václavíková - Carlita - SO 95 - 4 tr.b.

                                                          SO 105 - 4 tr.b.

 

8.3.- Frenštát p. Radhošťěm - Pohár žen

  • Marie Zatloukalová - Polyna - Z - 4 tr.b.

                                                         ZL - 8 tr.b.

  • Monika Václavíková - Carlita - Z - 0 tr.b. - 4. místo

                                                           ZL - 4 tr.b.

    

 


2013 - Výsledky

28.9.- ESC Olomouc

  • Marie Zatloukalová - Polyna - ZL - 0 tr.b.

                                                          L* - nestartoval (zranění koně)

10.9.- JS Galatík Těšánky 

  • Marie Zatloukalová - Polyna - ZL - 4 tr.b.

                                                         L* - 8 tr.b. (I. L této dvojice a Marie Zatloukalové vůbec!)

  

21.9.- SZEŠ Přerov - hobby

  • Marie Zatloukalová - Čipera - ZM - 6.místo

                                                          Z - vzdal / špatný povrch

  • Monika Václavíková - Vakria - ZZ - 6.místo
  • MVDr. Iva Vodičková - Cody - SO 70 cm - uzavření kruhu

     

30.8.-1.9.- JK Sviadnov - hobby šampionát 2013

Sobota:

  • Marie Zatloukalová - Sisi - Nultá kategorie (70 cm-I.kolo) - 2.místo

                                                  - Bronzová kategorie (80 cm-I.kolo) - 5.místo

                                                   - Bronzová kategorie (85 cm-II.kolo) - 2.místo

 

                                         - Polyna - Zlatá kategorie (100 cm-I.kolo) - 6.místo

                                                      - Zlatá kategorie (105 cm-II.kolo) - 9.místo

Neděle:

  • Marie Zatloukalová - Sisi - Nultá kategorie (80/85 cm-finále) - 2.místo

                                                  - Polyna - Zlatá kategorie (110/115 cm-finále) - 4 tr.b.

     

10.8.- Stáj Malíček - hobby

  • Marie Zatloukalová - Čipera - ZZ - 4 tr.b.

                                                          Z - 4 tr.b 

                                         - Polyna - Z - 2. místo

        

21.7.- Hradec nad Moravicí - oblastní STYL šampionát

  • Marie Zatloukalová - Sisi - ZL na styl - 3. místo

                                                                     L - 0 tr.b - 1. místo

                                                        - Polyna - Z na styl - 8 tr.b.

                                                                             ZL

Dvojice Marie Zatloukalová a Sisi, reprezentující naši stáj, předvedli perfektní výkon v obou parkurech. ZL na styl šli za 7,7 bodů (o 0,2 od prvního místa). Parkur stupně L šli na čas. Bylo vidět, že jejich souznění po 11 letech spolupráce je na neuvěřitelné úrovni. Parkur zašli za 0 tr.b. s neskutečnou rezervou 7 - mi sekund od ostatních koní. 

 

5.7.- Dvůr Nové Zámky - hobby

  • Marie Zatloukalová - Polyna - 90/100 - 3. místo

                                                         100/110 - 4 tr.b

                                          - Cody - 70/80 - 3. místo

                                                      90/100 - 4 tr.b.

    

29.6.- TJ Sokol Charváty - hobby

  • Marie Zatloukalová -Polyna - Z - 1. místo
  • Monika Václavíková - Vakria - 70-80 cm - 4 tr.b.

   

8.6.- Stáj Derby Bohuňovice 

  • Marie Zatloukalová - Polyna - Z, ZL
  • Monika Václavíková - Vakria - 70/80 cm - 5. místo

                                                        - 90 cm - 4 tr.b.

 

2.6.- ZVR Grygov - hobby

  • Marie Zatloukalová - Sisi - 70-80 cm - 4 tr. body
  • Monika Václavíková - Vakria - 70-80 cm - 4. místo
  • Markéta Koutná - Sisi - 60 cm - 0 tr.b. 

                                               70-80 cm - 3. nep.

   

25.-26.5.- ESC Olomouc

Sobota:

  • Marie Zatloukalová - Polyna - 100 cm - 5. místo / 60 koní

Neděle:

  • Marie Zatloukalová - Polyna - 100 cm - 6 tr. bodů

                                                           ZL - 3. nep.

    

11.5.- Stáj Malíček - hobby

  • Marie Zatloukalová - Cody - 70 cm - 2. místo

                                                       ZZ - 4 tr.b.

  • Markéta Koutná - Sisi - 50 cm - 0 tr.b.

                                                70 - 4 tr.b.

   

1.5.- Stáj Derby Bohuňovice

  • Marie Zatloukalová - Čipera - ZM - 0 tr.b.

                                                          Z - 12 tr.b

                                          - Sisi - LPA - 5. místo

  • Markéta Koutná - Sisi - ZLPA - 3. nep.

 

9.3.- Frenštát p. Radhošťěm - Pohár žen

  • Marie Zatloukalová - Čipera 2 - Z - 4 tr. body

                                                            SO do 110 - 4 tr. body

  


2012 - Výsledky

13.5. Sisi Zatloukalová 80-90 ZVR Grygov 2.místo 0 tr.b.
13.5. Cody Zatloukalová 80-90 ZVR Grygov 3.místo 0 tr.b.
19.5. Sisi Zatloukalová ZM A+J Malíčkovi   Pád jezdce
19.5. Cody Zatloukalová ZM A+J Malíčkovi 7.místo 0 tr.b.
2.6. Sisi Zatloukalová 80-90 Mostkovice   0 tr.b./4 tr.
2.6. Čipera Zatloukalová 80-90 Mostkovice 2.místo 0 tr.b.
9.6. Cody Zatloukalová 70-80 ZVR Grygov 8.místo 4 tr.b.
9.6. Sisi Zatloukalová 70-80 ZVR Grygov 2.místo 0 tr.b.
5.7. Cody Zatloukalová 80-90 Skály u Rýmařova 8.místo 4 tr.b.
5.7. Čipera Zatloukalová 80-90 Skály u Rýmařova 3.místo 4 tr.b.
14.7. Sisi Zatloukalová 80cm ZVR Grygov 7.místo 0 tr.b.
14.7. Cody Zatloukalová 80cm ZVR Grygov 12.místo 4 tr.b.
14.7. Sisi Zatloukalová 80/90 ZVR Grygov 15.místo 3.nep.
14.7. Cody Zatloukalová 80/90 ZVR Grygov 2.místo 0 tr.b.
11.8. Cody Zatloukalová 70/80 JA Tršice 6.místo 0 tr.b.
11.8. Čipera Zatloukalová 70/80 JA Tršice 3.místo 0 tr.b.
18.8. Cody Zatloukalová 70/80 ZVR Grygov 7.místo 0 tr.b.
18.8. Impala Staňková 70/80 ZVR Grygov   3.nep.
18.8. Cody Zatloukalová ZM ZVR Grygov 6.místo 0 tr.b.
18.8. Impala Staňková ZM ZVR Grygov   3.nep.
31.8.-2.9. Čipera Zatloukalová Z JK Sviadnov 7.místo 4 tr.b.
31.8.-2.9. Tein Staňková ZM JK Sviadnov 10.místo 16 tr.b.
15.9. Čipera Zatloukalová ZM Fénix Odrlice 1.místo 0 tr.b.
15.9. Cody Zatloukalová ZM Fénix Odrlice   4 tr.b.
15.9. Tein Staňková ZM Fénix Odrlice   nestartoval
6.10. Čipera Zatloukalová ZM Stáj Malíček   4 tr.b.
6.10. Tein Staňková ZM Stáj Malíček 7.místo nep.
6.10. Tein Staňková 90/100 Stáj Malíček   3. nep.
             
             
             
             
             
             
             

______________________________________________________________________________________________

Sisi -Sezona 2011

-0 tr.b./celá sezona

-6x 1.místo/8 startů

-1x 2.místo/8 startů

-1x 7.místo/8 startů

2011

23.4. Sisi Zatloukalová ZM ZVR Grygov 2.místo 0 tr.b.
14.5. Sisi Zatloukalová ZM JK Doloplazy 1.místo 0 tr.b.
14.5. Čiko Zatloukalová ZM JK Doloplazy   4 tr.b.
17.7. Čiko Zatloukalová ZM JK Boškůvky 5.místo 0 tr.b.
17.7. Sisi Zatloukalová ZM JK Boškůvky 1.místo 0 tr.b.
23.7. Sisi Zatloukalová ZM JK Doloplazy 7.místo 0 tr.b.
23.7. Čiko Zatloukalová ZM JK Doloplazy   4 tr.b.
23.7. Čiko Zatloukalová Z JK Doloplazy   8 tr.b.
13.8. Sisi Zatloukalová 80 JK Tečovice 1.místo 0 tr.b.
13.8. Sisi Zatloukalová ZM JK Tečovice 1.místo 0 tr.b.
13.8. Čiko Zatloukalová ZM JK Tečovice 9.místo 4 tr.b.
2.-4.9. Sisi Zatloukalová 85 JK Sviadnov 1.místo 0 tr.b.
2.-4.9 Sisi Zatloukalová ZM JK Sviadnov 1.místo 0 tr.b.

 

2009

 

16.5. Sisi Zatloukalová ZLP JK Valašsko 3.místo  
16.5. Sisi Zatloukalová LP* JK Valašsko 6.místo  
16.5. Čiko Schönová ZM JK Valašsko 4.místo  
23.5. Sisi Zatloukalová LP Omega Sobotín 3.místo -OM
23.5. Sisi Zatloukalová LP Omega Sobotín 1.místo -OM
23.5. Čiko Schönová Z Omega Sobotín 9.místo  
6.7. Sisi Zatloukalová LP* JK Valašsko 2.místo  
6.7. Sisi Zatloukalová SP* JK Valašsko 2.místo 2 tr.b.
18.7. Sisi Zatloukalová LP** Hradec n. Moravicí 8.místo 2 tr.b.
18.7. Sisi Zatloukalová SP** Hradec n. Moravicí 9.místo  
18.7. Čiko Schönová ZM Hradec n. Moravicí 1.místo  
21.-23.8. Sisi Zatloukalová ZLP Zduchovice 11.místo -MČR
21.-23.8. Sisi Zatloukalová SP* Zduchovice 8.místo -MČR

 

 

 

 

TOPlist